Html code will be here

Chemetall отримує нагороду Airbus SQIP шостий рік поспіль
Глобальний бізнес-підрозділ «Поверхнева обробка» підрозділу «Покриття» компанії BASF, що працює під брендом Chemetall, отримав найвищу нагороду постачальника у програмі постачання та покращення якості Airbus, відому як SQIP. Компанія Chemetall в черговий раз отримала статус «акредитованого постачальника» в категорії «Матеріали та деталі».

Нагорода відзначає стійку роботу Chemetall, її постійне вдосконалення та орієнтований на клієнта підхід відповідно до цілей та очікувань Airbus. Chemetall постачає Airbus високоякісними герметиками для літаків Naftoseal® та засобами захисту від корозії Ardrox®, які відповідають жорстким вимогам міжнародної аерокосмічної промисловості. Chemetall - єдина компанія в історії SQIP, яка шість разів поспіль отримувала статус «акредитованого постачальника».

Airbus оцінює роботу своїх постачальників


Метою програми Airbus SQIP є просування основних стратегічних постачальників Airbus до досягнення мети промислової досконалості з точки зору якості продукції та надійності доставки. Ця мета особливо важлива при збільшенні темпів виробництва. Щороку результати діяльності кожного постачальника переглядаються і або підтверджуються, або-у разі невідповідності стандартам якості-погіршуються або навіть відхиляються.

Chemetall має довгострокове партнерство з Airbus

За останні 25 років Chemetall та Airbus встановили довготривалі та успішні ділові відносини. З виробничих майданчиків у Лангельсхаймі (Німеччина) та Суассона (Франція), Chemetall постачає кілька майданчиків Airbus з герметиками для літаків Naftoseal, засобами для захисту від корозії Ardrox, очисниками Gardo® та технологіями попередньої обробки. У 2019 році Chemetall розширив свою виробничу площадку в Лангельсхаймі, Німеччина, щоб задовольнити зростаючі глобальні потреби у герметиках для літаків.

ДЕТАЛЬНІШЕ →
ІНШІ НОВИНИ
У нас ще багато цікавого!
Made on
Tilda