Html code will be here

МІМ – ВАШ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР!
ПРО КОМПАНІЮ
Компанія МІМ вже з 2002 року є провідним фахівцем на ринку України у сфері впровадження технологій хімічної обробки поверхні металу перед фарбуванням (знежирення, фосфатування, цирконієва пасивація), волочіння труб та дроту, гарячого оцинкування, дефектоскопії, зняття іржі та застарілої фарби і багато іншого. Ми завжди пропонуємо своїм клієнт-партнерам новітні технології, що відповідають світовим стандартам якості, технологічності та екологічності та застосовуються на аналогічних виробництвах у країнах всього світу.

Пропонуючи Вам найкраще, ми працюємо лише з визнаними світовими виробниками. З 2011 року компанія МІМ – єдиний в Україні офіційний дистриб'ютор компанії Basf-Chemetall (раніше Chemetall), що є лідером у своїй галузі. Хімічні технології та продукти виробляються виключно на заводах по всьому світу та мають відповідні сертифікати.

У прагненні досягти найкращих результатів, ми пропонуємо Вам повний цикл роботи із металом – від підготовки до фінального покриття. З огляду на наші вимоги, ми зупинили увагу на італійському бренді Ripol і стали ексклюзивними дистриб'юторами даної компанії в Україні. Результати застосування порошкових фарб Ripol демонструють високу якість покриття – стійкість до атмосферних явищ, висока термічна стійкість, стійкість до світла, інше.

Також наша компанія має партнерські відносини з рядом інших європейських компаній в галузі металообробки та супутнього обладнання - TIB, HERWIG, B4S, UMICORE.

На сьогоднішній день компанія МІМ співпрацює з численними виробництвами по всій території України в різних галузях металообробки і машинобудування. Зважаючи на Вашу довіру та вибір, ми розуміємо свою відповідальність. Ми готові запропонувати Вам індивідуальні технічні рішення, що у рази покращать результати Вашої роботи та позиції не тільки на ринку України, але й за її межами.
НАШІ ПАРТНЕРИ
Ми пишаємося партнерством с всесвітньо - відомими брендами
СЛОВО ЗАСНОВНИКА КОМПАНІЇ
Мушег Геворгян - Засновник компанії МІМ
"Компанія МІМ, заснована у 2002 році, за тривалий час своєї роботи зайняла перші позиції на ринку технологій з підготовки металу.

Наш досвід та репутація перевірені роками співпраці з сотнею заводів по всій Україні. Ми пишаємося нашими клієнтами та партнерами, та сподіваємось на тривале цікаве та ефективне співробітництво у сфері впровадження європейських технологій та інноваційних рішень на вітчизняних підприємствах.

Наша місія – зробити впровадження технологічних інновацій, світових стандартів якості та досягнення відмінних результатів виробництва доступними для вітчизняних виробників.

На шляху до найкращого разом!"
Basf-Chemetall - генеральний
партнер компанії МІМ з 2011 року.

НАШІ ПРАВИЛА
ПРАВИЛО №1
ЯКІСТЬ ТА РЕЗУЛЬТАТ
Технології та продукти, які пропонує компанія МІМ, вироблено за європейськими стандартами з урахуванням системи менеджменту якості організації ISO 9001:2015. Кожен продукт, що поставляється на Ваше виробництво, має заводське пакування, маркування та відповідний сертифікат якості виробника. Якісні матеріали є однією з основних складових ефективного виробництва. Ваші найкращі результати – це наша відповідальність.
ПРАВИЛО №2 НАВЧАННЯ ТА ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА
Група технічного сервісу нашої компанії запропонує індивідуальну комерційну пропозицію, яка буде відповідати Вашому запиту. Ви отримуєте детальний опис технології та процесу, інструкції та рекомендації. Ми готові надавати консультації нашим клієнт-партнерам не тільки щодо впровадження технологій, але й підтримки роботи виробничої лінії протягом усього часу використання наших продуктів.
ПРАВИЛО №3 ТЕХНОЛОГІЧНІ ІННОВАЦІЇ
Науково-виробничі дослідження та технологічні інновації є основою прогресу. Наші партери-виробники витрачають колосальні кошти на проведення досліджень, лабораторних та виробничих випробувань. І ці результати та знання є доступними. Вони впроваджуються у новітні продукти та технології. Пропонуємо Вам разом з нами використовувати найкращий досвід у своїй діяльності!
Ripol – the Power of Colour!
ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ МІМ
1
2002
Заснування компанії, діяльність – хімічні технології у сфері обробки металу
2
2011
МІМ єдиний офіційний дистриб'ютор компанії Basf-Chemetall в Україні
3
2016
Компанія МІМ представляє Міжнародне Товариство Польських Підприємців в Україні
4
2017
МІМ представляє Польсько-Українську Господарчу Палату в Дніпропетровський області
5
2017
МІМ є членом EBA
6
2018
МІМ є членом Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України
7
2020
Компанія МІМ - єдиний офіційний дистриб'ютор Ripol Україні
8
2021
Наша команда продовжує свій шлях!
НАШІ КЛІЄНТИ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Заповніть поля, на тисніть "ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ" та наш менеджер зателефонує вам протягом півгодини.
Made on
Tilda