Html code will be here

Європейські технології обробки поверхні металу та якісне фарбування

Генеральний партнер компанії MIM - всесвітньо відома корпорація BASF СHEMETALL, що займається науково-виробничими розробками та впровадженням технологій і хімічних продуктів в сфері обробки металу.
Компанія «МІМ» представляє всесвітньо відомі європейські компанії, які постачають різні хімічні продукти, технології та супутнє обладнання. На сьогоднішній ми співпрацюємо з більш ніж сотнею заводів по всій території України в різних сферах металообробки і машинобудування.

Працюючи з європейськими компаніям, ми завжди пропонуємо нашим клієнт-партнерам новітні технології в галузі, що відповідають ISO стандартам виробництва та вимогам екологічності. Завдяки цьому, наші клієнти отримують високоякісну, конкурентоспроможну продукцію не тільки для ринку України, але й за кордоном.
Європейська компанія RIPOL (Італія) пропонує порошкові фарби широкої палітри кольорів, забезпечує високу якість покриття та різноманітність умов застосування.

ЧОМУ САМЕ МИ?

Працівники компанії МІМ є професіоналами своєї справи, які запропонують найкращі технології для Вашого виробництва та знайдуть рішення для найскладніших технічних задач – від порад з проектування виробничих ліній до консультацій і пропозицій щодо можливих варіантів технологій, які гарантують найвищі показники якості Вашої продукції.
ВИСОКА ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ ТА МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ ВИРОБНИЦТВА
Хімічні продукти, які пропонуються до використання, поставляються в Україну у фабричному пакуванні безпосередньо від заводів-виробників, що входять у корпорацію BASF-СHEMETALL, де запровадженні стандарти ISO. Запропоновані технології є абсолютно ідентичними тим, що застосовуються на аналогічних виробництвах в країнах ЄС.

Тобто відсутнє поняття диференціації виробництва продуктів в залежності від ринку споживання (зовнішній або внутрішній). Всі продукти забезпечені необхідною технічною документацією та дозволами: паспорти безпеки, інструкції, сертифікати якості від виробника, висновки державної санітарно-епідеміологічної служби України.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ТА СУПРОВІД ЗАМОВНИКА
Висококваліфіковані технічні фахівці компанії МІМ запропонують найкращі рішення з урахуванням Ваших побажань щодо виробничих умов, типу та якості металу, бажаного результату щодо продукції.

Таким чином ми пропонуємо індивідуальний підхід спеціально для Вас і не тільки… Наші інженери-технологи гарантують консультативно-інформаційну підтримку як на етапі впровадження, так і подальшого виробничого процесу протягом усього періоду застосування технологій BASF СHEMETALL.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ТА КРАЩА ЦІНА
Індивідуальні комерційні пропозиції містять не тільки деталізований технологічний опис щодо запропонованої хімічної технології, але й економічну складову. Наші клієнт-партнери отримують повну інформацію щодо витрат препаратів на 1 кв. м. металу.

Наведені цифри підтверджують, що хімічні препарати є висококонцентрованими. Наприклад, препарат із категорії залізо-фосфату у кількості тарної норми 25 кг. дозволяє обробити близько 5000 кв.м. металевої поверхні. Таким чином, і витрати препарату, і фінансові вкладення, Вас приємно здивують.

ПРО КОМПАНІЮ

Наше професійне кредо - вся хімія повинна працювати на виробництві без відходів. Наші замовники - наші ПАРТНЕРИ!
НОВИНИ КОМПАНІЇ
У нас багато цікавого!
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Заповніть поля, на тисніть "ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ" та наш менеджер зателефонує вам протягом півгодини.
Made on
Tilda