Html code will be here

Відмінна якість попередньої обробки
Chemetall отримує нагороду європейських постачальників від Novelis
Глобальний бізнес-підрозділ Surface Process підрозділу BASF Coatings, що працює під торговою маркою Chemetall, був визнаний Novelis нагородою європейських постачальників 2020. Він відзначає Chemetall за постійне досягнення високої якості, а також за досвід, надійність та професійні послуги. Нагороду, яку вручали вперше, вручили під час віртуальної церемонії.

Засновуючи Європейську нагороду постачальників, Novelis прагне вшановувати та розвивати партнерські відносини з постачальниками, щоб підкреслити свою прихильність до якості, стійкості та інновацій як основних цінностей та рушіїв успіху бізнесу.

Chemetall має довгострокові партнерські відносини з Novelis

Компанія Novelis зі штаб-квартирою в Атланті, штат Джорджія, США, є провідним виробником плоскокатаного алюмінієвого виробу та найбільшим у світі переробником алюмінію. Chemetall підтримує довгострокові відносини з Novelis протягом більше 25 років, постачаючи інноваційні технології пасивації алюмінієвих котушок Gardobond® та Permatreat® для автомобільної промисловості, а також інші спеціальні засоби обробки поверхонь.

«Chemetall зарекомендував себе як першочерговий постачальник для Novelis. З кожним днем наші оператори застосовували попередні обробки Chemetall - і з кожним днем Chemetall забезпечував очікувані показники якості», - заявив Ксав'єр Вароне, директор з питань якості та котушок у Європі, Novelis. «Нагорода постачальника відзначає Chemetall за надзвичайну якість та стабільність протягом багатьох років. Це також визнання прагнення Chemetall розвивати чудову попередню обробку на ринку».

Ульф Нейдляйн, віце-президент компанії Chemetall для обробки поверхонь EMEA та Південної Америки, пишається тим, що отримав цю престижну нагороду: «Це визнання нашим клієнтам орієнтованості, надійності та швидкого реагування, які складають основні цінності нашої відданості». Маркус Шінцель, генеральний менеджер сегменту компанії Chemetall, додає: «Ми з нетерпінням чекаємо продовження цього успішного партнерства з Novelis для стимулювання інновацій та забезпечення найкращих у своєму класі стандартів якості».

Novelis оглядає результати діяльності своїх постачальників

Novelis оцінив понад 50 партнерів-постачальників у трьох категоріях з точки зору стійкості, інновацій та якості. В рамках європейських нагород компанія Novelis подякувала своїм постачальникам за цінне партнерство та надзвичайний внесок у бізнес.

ДЕТАЛЬНІШЕ →
ІНШІ НОВИНИ
У нас ще багато цікавого!
Made on
Tilda