Html code will be here

NOCARBforging 2050 - Chemetall зміцнює свою прихильність до охорони навколишнього середовища за допомогою технологій, які нейтралізують викиди
Глобальний бізнес-підрозділ з обробки поверхонь підрозділу BASF Coatings, який працює під брендом Chemetall, є частиною ініціативи NOCARBforging 2050, ставлячи собі за мету внести внесок у кліматично нейтральне промислове виробництво металообробки до 2050 року за допомогою інноваційних технологій холодного формування.

Місія цього ключового проекту, який базується на так званій «зеленій угоді» Комісії ЄС,-це комплексна стратегія зростання кліматно-нейтральної та ресурсозберігаючої економіки з метою встановлення загальноєвропейського нейтралітету парникових газів.

З ініціативою NOCARBforging 2050 Chemetall приєднується до цих цілей і сприяє скороченню викидів CO₂ за допомогою технологій, сприятливих для клімату.
Chemetall бере на себе відповідальність за охорону клімату та зосереджується на екологічно чистих процесах з використанням ресурсоефективних та інноваційних технологій для холодної деформації або навіть попередньої обробки поверхонь. В останні роки компанія Chemetall вже розробила інноваційні процеси у сфері попередньої обробки та формування металів, які вже відповідають цим стійким цілям.

«Завдяки новітній зручній для користувача «технології однократного занурення» кроки попередньої обробки при холодному формуванні можуть бути усунені, а споживання енергії значно зменшено. «Процес однократного занурення» є розвитком усталеної технології Gardomer®, яка включає ряд унікальних полімерних мастильних матеріалів для всіх типів складних операцій з металообробки, таких як холодна заготовка, витяжка труб або холодна екструзія», - пояснює Мартін Орбен, менеджер із глобального сегменту з холодного формування та контактна особа з цих технологій.

ДЕТАЛЬНІШЕ →
ІНШІ НОВИНИ
У нас ще багато цікавого!
Made on
Tilda